NB II foci - Vereség hazai pályán - Gyirmót FC Győr-Vasas 1-2 - fotók

A Merkantil Bank Liga, NB II 25. fordulójában vasárnap a Gyirmót a Vasast fogadta.

Kisalföld.hu

Gyirmót FC Győr–Vasas FC 1–2 (0–1)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Pillók Ádám (Szalai Dániel, Nagy Viktor)
GYIRMÓT: Hársfalvi – Lányi (Kicsun, 66.), Csörgő, Hudák, Szegi – Hajdú, Kovács M. (Erdei, 90.) – Soltész D., Madarász (Molnár J., 90.), Medgyes Z. – Adamcsek (Polgár, 66.) Vezetőedző: Tamási Zsolt
VASAS: Jova L. – Pávkovics, Otigba, Baráth B. (Ódor, 66.) – Bakti (Girsik A., 87.), Urblík, Hidi M. S., Doktorics (Bukta, 87.) – Radó (Holender, 61.), Tóth M., Berecz. Vezetőedző: Gera Zoltán
Gólszerző: Medgyes Z. (81.), ill. Tóth M. (21. és 89. – 11-esből)
Kiállítva: Soltész D. (92.)

PERCRŐL PERCRE

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+2. perc: Soltész kap még egy sárgát, így piros lappal hagyja el a pályát.

90+1. perc: Soltész D. kap sárga lapot.

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

90. perc: Gyirmóti cserék. Molnár J. jön Madarász helyére. Kovács Milánt Erdei váltja.

89. perc: Hudák szabálytalankodik a tizenhatoson belül. Pillók Ádám büntetőt ítél. Tóth M. laposan a jobb alsóba lő, Hársfalvi a másik oldalra vetődik. 1–2

87. perc: Doktorics helyére Bukta Csaba, Bakti helyére Girsik Attila érkezik.

85. perc: Tóth M. lövését Csörgő blokkolja.

81. perc: Kovács Milán passzol a tizenhatoson belülre Medgyes Zoltánnak, aki egy csel után 15 méterről a jobb alsóba lő. 1–1

76. perc: Tóth Milán kap sárga lapot. Vélhetően reklamálásért.

66. perc: Lányi helyére Kicsun, Adamcsek helyére Polgár jön. Ódor pedig Baráth Botondot váltja.

61. perc: Cserél a Vasas: Radó helyére Holender érkezik.

57. perc: 17 méterről, balról végezhet el szabadrúgást Adamcsek. A lövése elszáll a kapu fölött.

56. perc: Bakti kap sárgát.

55. perc: Labdát veszít a saját kapuja előtt a Gyirmót, lecsap rá Radó, aztán balról, 9 méterről a rövid alsót veszi célba. Hársfalvi szögletre ment.

46. perc: Soltész kap pazar labdát a jobb oldalon, 9 méterről azonban a hosszú oldal mellé lő.

46. perc: Csere nem volt a szünetben. Folytatódik a mérkőzés.

45+1. perc: Letelik az egy perc hosszabbítás, Pillók Ádám véget vet az első féldiőnek.

45+1. perc: Éles szögből lő Soltész D., Jovának nem okoz gondot a próbálkozás.

43. perc: Jobb oldali gyirmóti szöglet után Hajdú lövi kapura a kifejelt labdát. Jova védi az erős lövést.

37. perc: Medgyes Z. iramodik meg a bal szélen, a laposan belőtt passzát Baráth B. tisztázza az ötösről szögletre.

35. perc: Gyirmóti kontra végén Adamcsek 21 méterről kapu fölé lő.

33. perc: Berecz 21 méterről próbálkozik egy lapos, erős lövéssel. Hársfalvi fogja a kísérletet.

32. perc: Tóth M. kap remek labdát, kapura vezeti, egy csel után 10 méterről lő, Hársfalvi pedig védeni tud.

21. perc: Radó szabadrúgása a jobb felső felé tart, ezt nagy bravúrral üti ki Hársfalvi. A labda azonban épp a balról érkező Tóth Milánnak jön kapóra, aki teljesen egyedül öt méterről az üres kapu jobb oldalába fejel. 0–1

20. perc: Hudák D. kap sárga lapot. Ráadásul veszélyes helyről, 20 méterről végezhet el szabadrúgást a Vasas.

12. perc: Pávkovics íveli jobbról, 18 méterről a labdát a felső lécre.

7. perc: Radó íveli középre a szabadrúgást, a labdát Tóth M. fejéről szedi le Hársfalvi.

6. perc: Szegi kap sárga lapot. Baktit rúgta fel az oldalvonalnál.

5. perc: Berecz próbálkozik 28 méterről, középről. Hársfalvi fogja a lövést.

1. perc: Sárgában a hazaiak, piros-kékben a vendégek. A mérkőzést a Gyirmót kezdi.

Előzetes - A kék-sárgák hazai pályán esélyesek a feljutásra pályázó fővárosi együttessel szemben.

Tamási Zsolt vezetőedző:

Hogy mit szeretnénk játszani, azt tudjuk, de hogy ebből mit tudunk megvalósítani, az sok mindentől függ, úgy a saját csapatunk formájától, mint az ellenféltől. A Vasas, nem megbántva senkit, de talán a legjobb játékosállománnyal rendelkezik a mezőnyben. Meglátjuk, hogy ez a pályán hogyan fog realizálódni.