Férfi kosárlabda

2024.03.18. 14:32

NB I/B – Kikapott Pécsen a SMAFC

Az első félidőben összeszedett hátrányt már nem tudta ledolgozni a SMAFC, mely végig futott az eredmény után Pécsen.

A kék mezes soproniak nem tudták megnehezíteni a hazaiak dolgát.

Fotó: hunbasket.hu

NKA Universitas Pécs II–SMAFC 1860 Soproni Egyetem 79–62 (19–12, 20–16, 22–23, 18–11)

Pécs, NB I/B-s férfimérkőzés, Zöld csoport. V.: Kéri, Pécsi, Magyari.

SMAFC: Tóth D. 6, CSÁTALJAY 17/3, Rátvay 13/9, BAKK 6, Palotai 14/3. Cs.: Soós 2, Kovács B. 2, Réti 2, Bőhm, Mándity. Edző: Farkas Dávid.

Farkas Dávid: – Gratulálok a Pécsnek a győzelemhez, nagyon sportszerű mérkőzést játszottunk velük. Sajnos sem a dobószázalékunk, sem a védekezésünk nem ütötte meg egy felnőtt bajnoki szintjét, így nem is lehetett más a negyven perc kimenetele.