Könyvelő, Győr

Feltöltve:

2017.05.04.
col-wide

Foglalkozások:

Közgazdaság, pénzügyek, Könyvelés: Könyvelő

Állás leírása:

A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő, meghatározó médiavállalata, országos lapok és megyei napilapok, valamint online termékek kiadója.

Társaságunk pénzügyi csapata munkaügyi, bérszámfejtési gyakorlattal rendelkező
KÖNYVELŐ
munkatársat keres.

Várható feladatok listája:
  • banki befizetések könyvelése
  • bejövő számlák, pénztár, vegyes tételek könyvelése
  • kimenő számlák készítése
  • készletnyilvántartás vezetése
  • egyéb analitikus nyilvántartások vezetése
  • időszakos jelleggel munkaügyi, bérszámfejtési feladatok ellátása
AZ ÖN PROFILJA:
  • pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség
  • a számviteli törvény és az adótörvények naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • megbízható és precíz munkavégzés
  • csapatmunkára való készség
Előny:
  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete
  • bérszámfejtés területén szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését – szakmai önéletrajzzal együtt – a konyvelo@lapcom.hu e-mail-címre várjuk 2017. május 26-ig.
Cégadatok
Lapcom Zrt.
Újlak u. 4/A Győr
Telefon: 96/504-444