Nyomdai gépkezelő, Győr

Feltöltve:

2017.05.11.
col-wide

Foglalkozások:

Könyvkiadás, nyomdaipar, média: Nyomdász

Állás leírása:

A LAPCOM Zrt. egy dinamikusan fejlődő médiavállalat, a Kisalföld napilap kiadása mellett egyben a térség legnagyobb, korszerű tekercsnyomó nyomdagépekkel felszerelt nyomdáját is üzemeltető társaság, ahová
nehéz fizikai munkára

NYOMDAI GÉPKEZELŐ

alkalmazottat keresünk.

Munkaidő-beosztás:
  • háromműszakos beosztás, hétvégén is
Főbb feladatok, munkák:
  • az újságnyomó géphez kapcsolódó újságkötegképző és kötészeti gépek beállítása, üzemeltetése
  • gépek, berendezések tisztítása, karbantartási feladatok elvégzése
Elvárások:
  • a nyomda folyamatos termeléséhez alkalmazkodó rugalmasság, gyorsaság
  • győri vagy Győr környéki lakóhely
Előny:
  • pneumatikus gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • gépész ismeretek
Az állás betöltéséhez alapszintű gépész vagy elektromos ismeretek, érettségi megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk:
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó csapatszellem
Jelentkezését, önéletrajzát a hr.nyomda.gyor@lapcom.hu e-mail-címre várjuk 2017. május 31-ig.
Cégadatok
Lapcom Zrt.
Újlak u. 4/A Győr
Telefon: 96/504-444